+48 501-566-677

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych kierowców i pasażerów. 

Postanowiliśmy zadbać o osoby przewożone naszym taborem i oprócz ozonowania autokarów po każdym przewozie. Firma LuxSebTrans postawiała na najnowsze rozwiązanie technologiczne w walce z bakteriami i wirusami w trakcie przejazdów z pasażerami.  I jako pierwsza firm w Polsce zamontowała w autokarze MAN Lion’s Coach Suprem najnowsze produkty firmy Lena Lighting S.A.

Nasz autokar wyposażyliśmy w dwie  Lampy UV-C STERILON CAR, lampy bezpośredniego działania, przepływowe do dezynfekcji powietrza w trakcie przejazdu z pasażerami. Lampy spełniają wszystkie wymogi i są lampami certyfikowanymi przez  Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny nr. B-BK- 60212-0271/21.

Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza
Dzięki wymuszonej cyrkulacji, powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wyparte na zewnątrz. Osłonięte światło UV-C nie wydostaje się na zewnątrz lampy, dzięki czemu może ona być wykorzystywana w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.

Skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania to priorytet
Budowa wnętrza lampy zapewnia doskonały przepływ powietrza i najwyższą skuteczność dezynfekcji. Skuteczność lamp UV-C STERILON CAR wynosi 99,9%.