+48 501-566-677

Autokar na pielgrzymki

wynajem autokarów poznań

Autokary na Pielgrzymki

Luxsebtrans został założony w celu organizacji podróży grupowych na pierwszym miejscu stawia autokary na pielgrzymki . Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji wynajmów na pielgrzymki  jesteśmy przekonani, że wybierając nas, otrzymacie to, co najlepsze.

Organizacja pielgrzymki parafialnej lub prywatnej

Rozumiemy, że wszystkie grupy są różne, a nasz wyspecjalizowany zespół w Polsce specjalizuje się w organizowaniu pielgrzymek odpowiadających Twoim specyficznym potrzebom.

 

Pielgrzymki autokarowe do sanktuariów krajowych i zagranicznych.

Prowadzenie grupy może być zniechęcającą perspektywą, próba zorganizowania pielgrzymki lub wycieczki samodzielnie może być wyzwaniem nawet dla najbardziej zdolnych, takich jak bariery językowe, rezerwacja miejsc masowych, loty i przeprawy promowe, wszystkie te muszą zostać doprowadzone pod uwagę. Jesteśmy gotowi, aby proces był tak prosty i łatwy, jak to tylko możliwe. Oprócz rezerwacji, ubezpieczenia podróżnego i innych wymagań, rezerwacja u nas zapewnia również pełne ubezpieczenie pasażera.

Zapewniamy, że nasz zespół będzie wspierał Cię w każdym elemencie Twojej podróży, upewniając się, że masz najlepsze możliwe doświadczenia.

W Luxsebtrans jest tak wiele miejsc do wyboru, a nasz zespół ma wiedzę z pierwszej ręki o nich wszystkich. Niektóre z najpopularniejszych miejsc docelowych dla grup, które oferujemy:

Lourdes
Fatima
Rzym
Święta ziemia
Licheń
Jansa Góra

Chociaż są to najpopularniejsze, nie ograniczamy się do tego i organizujemy fantastyczne wyprawy do sanktuariów w całej Europie.

Porozmawiaj z nami o swojej grupie i będziemy mogli zaproponować kilka doskonałych pomysłów i planów podróży. Często możemy łączyć wycieczki z ważniejszymi wydarzeniami religijnymi. Nasza znakomita reputacja pozwala nam zabezpieczyć najlepsze zakwaterowanie, przewodniki i transport, gdzie inni często pójdą na kompromis.

Zalecamy poświęcenie jak największej ilości czasu na zaplanowanie pielgrzymki. Miejsca takie jak Ziemia Święta wymagają zarezerwowania lotów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, gdzie można zorganizować wycieczkę autokarową w stosunkowo krótkim czasie. Porozmawiaj z nami, aby uzyskać więcej porad na ten temat.

Autokar na wycieczkę parafialną

Po wybraniu miejsca docelowego i metody transportu, z przyjemnością przygotujemy formularze rezerwacji i plakaty, abyś mógł z powodzeniem promować pielgrzymkę. Możemy również zareklamować go online oraz w niektórych publikacjach.

Twój oddany członek zespołu Luxsebtrans będzie w stanie nawiązać z Tobą kontakt tak dużo, jak potrzebujesz. Może to dotyczyć tego, ile osób zostało zarezerwowanych, jakichkolwiek aktualizacji lub specjalnych wymagań, zmian w planie podróży lub innych elementów pielgrzymki.

Niektóre grupy również lubią nas, aby pomóc w planowaniu swoich spotkań przed pielgrzymkami, z których część uczestniczymy lub po prostu dostarczamy bardziej szczegółowe informacje do rozpowszechnienia.

Możemy wysłać jednego z naszych doświadczonych przedstawicieli na lotnisko Ławica w Poznaniu. Zależnie od wymagań, możemy również zapewnić pilota podczas całej pielgrzymki i lokalnego przewodnika, jeśli jest to wymagane. Większość grup wybiera naszą pełną obsługę, która zapewnia im spokój podczas całej pielgrzymki. Dzięki naszemu wsparciu z naszego biura w Poznaniu możesz być pewien, że jesteśmy z Tobą na każdym kroku.

Przewóz osób na pielgrzymkę

Zapraszamy wszystkich organizatorów pielgrzymek do wynajęcia autokaru z kierowcą z firmy LuxSebTrans. Zorganizujemy przejazd komfortowym autobusem do Lichenia lub na Jasną Górę, a także do Lourdes bądź do Santiago de Compostela, bez względu na to, do którego z tych miast w Polsce czy w Europie się wybierasz. Wyrusz z nami w pełną modlitw i kontemplacji podróż do najważniejszych sanktuariów religijnych. Dzięki komfortowym autobusom turystycznym możesz w pełni skoncentrować się na swojej drodze duchowej, a drogę (trasę) pozostawić naszym kompetentnym i sympatycznym kierowcą.

 

LuxSebTrans

Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Sebastian Różewicz 
Os.Piastowskie 23/72 61-148 Poznań
Tel. +48 501-566-677
Email: biuro@luxsebtrans.pl

 

wynajem autokaru – Darmowa wycena

Zgoda

Zgoda

Zgoda