+48 501-566-677

W listopadzie 2019 r.  mieliśmy przyjemność zorganizować przejazd do Lwowa jednej z poznańskiej organizacji. Miło nam było usłyszeć, że trafili do nas z polecenia od jednej z uczestniczek wycieczki. Bardzo się cieszymy kiedy nasi Klienci są tak zadowoleni, że polecają nas innym. Stawiamy na profesjonalizm, cenę i bezpieczeństwo, dlatego już po pierwszej rozmowie zawarliśmy umowę na przewóz osób do Lwowa. 

W dniu wyjazdu o oznaczonej godzinie podstawiliśmy w ustalone miejsce autokar, wszystko jak zawsze punktualnie. Autobus był oczywiście posprzątany i odświeżony, aby zagwarantować najwyższy komfort podróżującym. Stawiamy również na nowoczesne wyposażenie, które spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających. Oczywiście nasi kierowcy byli chętni do wszelkiej pomocy, od zapakowania bagaży po obsługę w trakcie podróży czy odpowiadanie na pytania pasażerów.

Podróż do Lwowa przebiegła spokojnie i w miłej atmosferze, dawno nie jechaliśmy z tak sympatyczną i wesołą ekipą. Cała trasa minęła bezproblemowo i szybko dzięki czemu było więcej czasu na zwiedzanie. Byliśmy do dyspozycji przez cały czas trwania wycieczki. 

Wycieczki objazdowe

Wycieczki objazdowe są chyba jednymi z najciekawszych. Można wiele zobaczyć w stosunkowo krótkim czasie i poznać bliżej kulturę danego miejsca. Tak jak i w przypadku wyjazdu do Lwowa nie było inaczej. Nasi kierowcy obwieźli uczestników po najważniejszych miejscach w Lwowie takich jak Starówka i rynek, przejachali Wałami Hetmańskimi i dotarli do Dzielnicy Ormiańskiej. Kierowcy jak zwykle okazali się bardzo przydatni i mieli szansę wykazać się swoimi umiejętnościami, doświadczeniem oraz opanowaniem.  Podczas kolejnych dni byliśmy z naszą grupą na Kopcu Unii Lubelskiej, Cmentarzu Łyczakowskim oraz Cmentarzu Orląt Lwowskich.

Ze względu na wiek naszej grupy dokonaliśmy wszelkich starań, aby móc dowieźć ich w nawet te trudno dostępne dla ruchu drogowego miejsca. Oczywiście wcześniej musieliśmy wystąpić o odpowiednie zezwolenia, które uprawniały nas do wjechania w miejsca z ograniczonym ruchem. Autobus był parkowany w miejscach do tego przeznaczonych, bezpiecznych, umożliwiających pasażerom swobodne wyjście i wejście do pojazdu. Cała wycieczka była udana, ale przede wszystkim nasi podróżujący byli zadowoleni i to się dla nas liczy najbardziej. 

Droga powrotna do Poznania także przebiegała przyjemnie i bezproblemowo. Robiliśmy krótkie przystanki, aby każdy mógł załatwić co potrzebuje i chwile rozprostować nogi. Zdajemy sobie sprawę jaka jazda jest męcząca, szczególnie jeżeli nie jest się przyzwyczajonym, dlatego pozwalamy na kilkunasto minutowe przerwy.

Podczas całej wycieczki nasi kierowcy na bieżąco zajmują się sprzątaniem i porządkami w autobusach. Na rano pojazd zawsze jest wysprzątany, czysty i zaopatrzony w produkty, które zużyte były w dniu poprzednim np. kawa, herbata, napoje zimne itp.

Serdecznie zapraszamy do organizacji objazdowych wycieczek z naszą firmą  LuxSebTrans – wynajem autokarów.