+48 501-566-677

LuxSebTrans

O nas

LuxSebTrans wynajem autokarów Poznań

Firma LuxSebTrans z siedzibą w Poznaniu zajmuje się wynajmem autokarów z kierowcą oraz profesjonalnym przewozem osób na trasach krajowych i międzynarodowych.

Specjalizujemy się w obsłudze przewozów turystycznych, szkolnych, biznesowych oraz kompleksową obsługą firm w zakresie przewozów pracowniczych. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne licencję i zezwolenia do przewozu osób na transport krajowy i międzynarodowy. Wykwalifikowana kadra biurowa służy pomocą we wszystkich sprawach związanych z planowaniem podróży. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby naszych klientów oraz dostosować swoje usługi do różnorodnych potrzeb.

Zatrudniamy tylko doświadczonych i sprawdzonych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w transporcie osób na trasach krajowych i międzynarodowych o wysokiej kulturze osobistej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie dotarli wynajętym autokarem do celu podróży bezpiecznie i komfortowo. Ponadto zależy nam na tym, aby nasze usługi autokarowe charakteryzowała zawsze najwyższa jakość i niezawodność.

Do Państwa dyspozycji oferujemy autokary turystyczne europejskich producentów z bardzo bogatym  wyposażenia o najwyższym standardzie. W trosce o bezpieczeństwo i komfort w trakcie przejazdu, nasze autokary są regularnie kontrolowane i serwisowane, przez co utrzymane są w najwyższym stanie technicznym.  

Przewozy autokarowe

LuxSebTrans oferuje wynajem autokarów z kierowcą na terenie całej Unii europejskiej.

Na tle innych firm przewozowych wyróżnia nas przede wszystkim:

– indywidualne podejście do naszego Klienta
– komfort i bezpieczeństwo w trakcie przejazdów autokarowych
– nowoczesna flota autokarów
– możliwość wynajęcia autobusu z Poznania i każdego innego miejsca w Polsce oraz Europie  

Profesjonalizm LuxSebTrans doceniło już wiele instytucji Państwowych, Szkół oraz Firm, dla których wykonywaliśmy wszelkiego rodzaju przewozy autobusowe. Docenili nas również nowożeńcy dla których koszt wynajęcia autokaru na wesele oraz możliwości przyozdobienia autokaru w Poznaniu był jedną z zalet naszej firmy. Dzięki usługą świadczonym przez naszą firmę transportową takich jak; wynajem autokarów w Poznaniu, przewozem zagranicznym, przewozom pracowniczym, transportem osób jesteśmy w stanie zaoferować korzystną cenę, profesjonalizm w działaniu oraz pełne bezpieczeństwo. Bardzo serdecznie zapraszamy Państwo do kontaktu z nami i dowiedzenia się więcej szczegółów o naszej ofercie. Służymy pomocą we wszystkich sprawach.

Naszym stałym klientom, zapewniamy tani wynajem autokarów. Cena wynajmu autokaru jest jednym z kluczowych czynników wyboru firmy przewozowej, dlatego LuxSebTrans nieustannie szuka sposobów na obniżenie kosztów transportu, z zachowaniem najwyższej jakości. Od lat staramy się utrzymywać konkurencyjne stawki za przewozy autokarowe przy zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu dla pasażerów. Dlatego ceny za wynajem autobusów ustalamy indywidualnie według potrzeb każdego klienta. Aby wycenić przejazd, skontaktuj się z nami!

LuxSebTrans uważa wyjazd za udany, wtedy kiedy pasażerowie podróżują komfortowo i wygodnie. Dlatego nasze autokary mają szeroki rozstaw między siedzeniami. W naszych autokarach wyposażenie każdego jest nieco inne dlatego zapraszamy do poznania szczegółów, a znajdziesz tam komfortowe fotele z pasami bezpieczeństwa, podnóżkami i siatkami na drobne rzeczy, a duża przestrzeń bagażowa zmieści wszystkie wasze bagaże, klimatyzację, WC, 2 telewizory z DVD, radio CD/MP3 z  mikrofonem oraz coffee bar.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem! Dlatego wszystkie nasze autokary są regularnie serwisowane i poddawane badaniom stanu technicznego co 6 miesięcy. Oczywiście na życzenie każdego klienta możemy wykonać kontrolne badanie techniczne na wskazanej stacji diagnostycznej. Autokary wyposażone są w wiele systemów i rozwiązań zapewniających spokojną, bezpieczną jazdę.

Na udany wyjazd wpływa wiele czynników, których nie możemy do końca przewidzieć między innymi pogoda! Również dokładamy wszelkich możliwych starań przy realizacji każdego zlecenia, aby przejazd był miły i przyjemny. Dlatego naszą usługę  zaczynamy od profesjonalnie przegotowanej wyceny wraz z planem podróży oraz z wszelkimi życzeniami klienta, które nasz personel biurowy przygotuje w mgnieniu oka. A nad wykonaniem każdego zlecenia będą czuwali profesjonalnie przygotowani kierowcy, którzy płynną jazdą oraz długoletnim doświadczeniem sprawią że każda podróż będzie przyjemnością. Każdy z naszych kierowców bezwzględnie przestrzega przepisów ruchu drogowego, w tym czasu pracy kierowców, przez co zapewniają pasażerom poczucie profesjonalizmu i bezpieczeństwa na każdym etapie podróży.

LuxSebTrans

Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Sebastian Różewicz Adres:
Os.Piastowskie 23/72 61-148 Poznań
Tel. +48 501-566-677
Email: biuro@luxsebtrans.pl

wynajem autokaru – Darmowa wycena

Zgoda

Zgoda

Zgoda