+48 501-566-677

Wynajem autokarów dla biur podróży

wynajem autokarów poznań

 

Wynajem autokarów dla biur podróży

 

Zabierz klientów waszego biura podróży na wycieczkę krajową lub zagraniczną naszymi komfortowymi autokarami. Z LuxSebTrans łatwo zorganizujesz każdy wyjazd letni i zimowy, nad morze i w góry. Zrealizujemy przejazdy turystyczne tam, gdzie Twoi klienci sobie życzą. Pragniemy zauważyć, że nasze autokary posiadają wszelkie niezbędne licencje i zgłoszenia międzynarodowe. Miło nam również poinformować, że w dobie globalnego dbania o środowisko naturalne nasze komfortowe autokary turystyczne spełniają wszystkie wymogi techniczne i środowiskowe niezbędne do wjazdu między innymi do:

Niemcy – Berlin, Drezno, Hamburg, Monachium,  itd.

Austria – Wiedeń, Graz, Salzburg, itd.

Włoch – Rzym, Wenecja, Mediolan, itd.

Francja – Paryż, Lyon, Monaco, itd.

Wynajem autokarów dla biur podróży
Wynajem autokarów dla biur podróży

Autokar dla biura podróży

Mając na uwadze, że w niedługim czasie coraz więcej Państw wprowadza takie zaostrzenia ekologiczne, pragniemy zaoszczędzić państwu niepotrzebnych stresów przy kontroli oraz wyższych opłat za wjazdy do miast UE. Przewozy międzynarodowe realizujemy autokarami w klasie ekologicznej EURO 4 / 5 / EEV i 6.   

Zapraszamy wszystkich organizatorów wypoczynku, wycieczek i biura podróży do skorzystania z wynajmu komfortowych autokarów turystycznych.