Autokar dla sportowców

wynajem autokarów poznań

Przewozy autokarowe dla klubów sportowych

Nasza firma przewozowa LuxSebTrans oferuje wynajem autokarów dla sportowców. Zapewnimy Państwu bezpieczną, luksusową i wygodną podróż autokarami z Poznania.  

Jeżeli interesuje Państwa wynajem autokarów do przewozu sportowców lub klubów sportowych na różnego rodzaju zawody, mecze oraz turnieje, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Autokary oferowane przez naszą firmę, pomieszczą bez problemu całą drużynę z bagażami i sprzętem sportowym! Z nami trafią państwo bezpiecznie z punktu A do punktu B. Podróż naszym autokarem z kierowcą  na mecz, zawody lub inne sportowe wydarzenie, będzie przyjemne, szybkie i wygodna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszej firmy wynajmującej autokary w Poznaniu.

Oferujemy wynajem autokarów na terenie Poznania  i innych miast Polski. Zapewniamy przewóz piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy na mecze, imprezy sportowe, treningi i tym podobne.

W naszych autokarach zapewniamy komfort i możliwość relaksu podczas podróży, dzięki rozkładanym fotelom, umożliwiającym przyjęcie wygodnej pozycji. Ponadto zapewniamy toaletę z umywalką oraz lodówkę na zimne napoje, a także cafe bar. W upalne dni nasi sportowcy mogą podróżować autokarem klimatyzowanym.

LuxSebTrans

Przewozy Krajowe i Międzynarodowe
Sebastian Różewicz

Adres: Os.Piastowskie 23/72
61-148 Poznań
Tel. +48 501-566-677
Email: biuro@luxsebtrans.pl

Zadaj pytanie

Zgoda

Zgoda

Zgoda