+48 501-566-677

Autokar dla sportowców

wynajem autokarów poznań

Przewozy autokarowe dla klubów sportowych

Nasza firma przewozowa LuxSebTrans oferuje autokar dla sportowców. Zapewnimy Państwu bezpieczną, luksusową i wygodną podróż autokarami z Poznania. Jeżeli interesuje Państwa wynajem autokarów do przewozu sportowców lub klubów sportowych na różnego rodzaju zawody, mecze oraz turnieje, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Autokary oferowane przez naszą firmę, pomieszczą bez problemu całą drużynę z bagażami i sprzętem sportowym!

Z nami trafią państwo bezpiecznie z punktu A do punktu B. Podróż naszym autokarem z kierowcą na mecze, zawody lub inne sportowe wydarzenie będzie przyjemna, szybka i wygodna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszej firmy wynajmującej autokary w Poznaniu. Oferujemy również wynajem autokarów z innych miast Polski.

Autokar dla piłkarzy

Zapewniamy przewóz piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy na mecze, imprezy sportowe, treningi itp. Nasze autokary zapewniają komfort i możliwość relaksu podczas podróży, dzięki rozkładanym fotelom, umożliwiającym przyjęcie wygodnej pozycji. Ponadto zapewniamy toaletę z umywalką oraz lodówkę na zimne napoje, a także cafe bar. A w upalne dni nasi sportowcy mogą podróżować klimatyzowanym autokarem.

autokar dla sportowców

LuxSebTrans

Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Sebastian Różewicz Adres:
Os.Piastowskie 23/72 61-148 Poznań
Tel. +48 501-566-677
Email: biuro@luxsebtrans.pl

wynajem autokaru – Darmowa wycena

Zgoda

Zgoda

Zgoda