+48 501-566-677

Wynajem autokarów na wesele

Luksusowe autokary na wesele

Wynajem autokaru na wesele

Dzięki dostępowi do szerokiej gamy wygodnych i nowoczesnych autobusów jesteśmy najlepszym wyborem dla łatwej i efektywnej podróży do i z miejsca ślubu. Proponujemy Państwu wynajem autokarów na wesele. Autobusy wahają się od 48-osobowych do 56-osobowych, dzięki czemu zawsze znajdziemy coś dla Ciebie. Zadzwoń do nas w dowolnym momencie pod numer 501-566-677, aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób możemy pomóc Ci w podróży grupowej gości na Twój ślub!

wynajem autokarów na wesele
wynajem autokarów na wesele

Autokar na wesele

Pozwól nam pomóc Ci przewieźć Twoich gości pomiędzy miejscami. W autobusie weselnym nikt się nie zgubi, nie dojedzie na miejsce za późno ani nie poświęci czasu na poszukiwanie parkingu. To doskonały sposób na zapewnienie gościom przejazdu na wydarzenie. Obsługujemy cały Poznań, Wielkopolskę i nie tylko.

Podczas przyjęcia weselnego utrzymuj imprezę w ciągłym ruchu, zapewniając transfer na żądanie, aby przetransportować gości weselnych z ceremonii na salę, a także do recepcji hotelowej. Dzięki licznym opcjom transportu autobusowego masz gwarancję bezpiecznego, wygodnego i niezawodnego transportu dla swoich gości tak, że nikt nie przyjedzie zbyt późno albo nie zgubi się w drodze na miejsce.

 

 

Luksusowy autokar na wesele

Jedną z głównych zalet transportu weselnego jest to, że można się zrelaksować podczas podróży i skorzystać z wygodnych udogodnień, takich jak skórzane siedzenia, czy klimatyzacja. Ponadto autobusy oferują znacznie więcej miejsca na nogi niż samochody lub limuzyny. Formalne ubrania łatwo się gniotą, ale po podróży autobusem wszyscy nadal będą wyglądać elegancko. Transfer zapewnia swobodną atmosferę, która idealnie pasuje do relaksującej scenerii.

wynajem autokarów na wesele
wynajem autokarów na wesele

Bezpieczny transport do domu

Jeśli lokal znajduje się daleko od miejsca zamieszkania gości należy zorganizować transport, aby przetransportować ich z miejsca zbiórki na uroczystość lub przyjęcie. Zamiast polegać na nieprzewidywalnych usługach transportu publicznego lub aplikacjach oferujących przejazdy,które dzielą gości na mniejsze grupy lepiej wybrać transport autokarem, aby wszyscy goście podróżowali bezpiecznie i wygodnie dotarli na imprezę.

Gdy impreza się skończy, nie przejmuj się, że wyznaczony kierowca odjedzie w ostatniej chwili. Goście, którzy korzystają z napojów alkoholowych w recepcji, nie będą musieli wzywać taksówki, aby wrócić z powrotem do hotelu. Dzięki autobusowi czarterowemu każdy może wziąć udział w uroczystościach i bezpiecznie podróżować do domu.

 

Dowiedź się jak wynając autokar na wesele i jakich błędów uniknąć.

Jak wynająć autokar na wesele?

Autokar dla gości weselnych

Firma LuxSebTrans z siedzibą w Poznaniu zajmuje się wynajmem autokarów z kierowcą oraz profesjonalnym przewozem gości weselnych. Wykwalifikowana kadra biurowa służy pomocą we wszystkich sprawach związanych z planowaniem podróży. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby naszych klientów oraz dostosować swoje usługi do różnorodnych potrzeb.

Zatrudniamy tylko doświadczonych i sprawdzonych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w transporcie osób na trasach krajowych i międzynarodowych o wysokiej kulturze osobistej. Sprawdź nasze referencje. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie dotarli wynajętym autokarem do celu podróży bezpiecznie i komfortowo. Ponadto zależy nam na tym, aby nasze usługi autokarowe charakteryzowała zawsze najwyższa jakość i niezawodność.

LuxSebTrans

Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Sebastian Różewicz
Adres: Os.Piastowskie 23/72 61-148 Poznań
Tel. +48 501-566-677
Email: biuro@luxsebtrans.pl

wynajem autokaru – Darmowa wycena

Zgoda

Zgoda

Zgoda