+48 501-566-677

Z tego artykułu dowiesz się jak wynająć autokar na wesele. Planowanie ślubu jest przytłaczające, skomplikowane i pełne szczegółów, niż płatki kwiatów w twoim bukiecie.

Musisz myśleć o wszystkim i przewidywać problemy z twoim planem B i twoim planem C. Wśród najbardziej katastrofalnych logik ślubnych często pozostawionych do ostatniej minuty (lub całkowicie zapomnianych o wszystkim) krąży transport, a konkretnie:

• Kogo potrzebujesz do transportu?
• Skąd goście muszą dojechać?
• W jaki sposób goście bezpiecznie wracają do hotelu?

Aby wszystko było proste, najważniejszą funkcją wynajmu autobusu na wesele jest zapewnienie ci, panu młodemu i wszystkim gościom bezpiecznego transportu z najmniejszym wysiłkiem, jak to tylko możliwe.

Nie wiesz, jak to zrobić? Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących wynajmu autobusu na wesele.

Zaplanuj wcześniej wynajem autokaru na wesele

Po ustaleniu daty ślubu, lokalizacji ceremonii i odbioru oraz liczby przybywających gości, nadszedł czas, aby zarezerwować transport.

Rezerwacja z wyprzedzeniem jest szczególnie ważna, jeśli planujesz wymianę ślubów w szczycie sezonu ślubnego, który zwykle trwa od kwietnia do czerwca.Najlepiej zarezerwować ją do dziewięciu miesięcy wcześniej. Jeśli jednak nadal czekasz na potwierdzenie liczby gości, pięć do siedmiu miesięcy przed wielkim dniem jest nadal dość bezpiecznym okresem na zabezpieczenie transportu ślubu, Zapewni to mnóstwo czasu menedżerom ds. Wynajmu, którzy będą mogli współpracować z Tobą i / lub Twoim organizatorem wesel, aby upewnić się, że wszystkie aspekty i szczegóły dotyczące Twoich potrzeb transportowych są brane pod uwagę w wielkim dniu.

Autokar na wesele

Czym pojechać do ślubu

Kiedy zapewniasz bezpieczeństwo i terminowy transport kilkudziesięciu osób, zdecydowanie musisz myśleć o czymś większym. Limuzyna może być w porządku na bal, ale na swój ślub, odsuń się od tradycji i odnieś wrażenie! Istnieje kilka różnych form transportu weselnego, które możesz zarezerwować, w tym rowery, traktory, powozy konne, a nawet autobusy imprezowe! Wybierz taki, który odpowiada Twojej osobowości, budżetowi i liczbie osób odpowiedzialnych za transport.

Jeśli szukasz miejsc, w których możesz zaostrzyć swój budżet weselny, wynajęcie autobusu to tania alternatywa, która sprawi, że wszyscy dotrą tam, gdzie powinni, na czas na wielki dzień! Zobacz nasze autokary do wynajęcia.

Autokar na wesele

Transport dla gości weselnych

Nie jest całkowicie konieczne, aby przejąć transport dla wszystkich uczestników ślubu, ale jest kilka osób, które chcesz mieć pewność, aby dotarły na czas, bez żadnych problemów!

Oto kilka istotnych stron, które należy uwzględnić w planach transportu weselnego:

• Narzeczeni
• Rodzice
• Rodzeństwo
• Dziadkowie
• Krewni

Niektóre pary również zapewniają transport bliskim krewnym i gościom spoza miasta, podczas gdy inni wybierają transport wszystkich swoich gości. Jeśli tak jest, z pewnością będziesz musiał zacząć myśleć większy niż wózki.

Chociaż wspaniale jest móc zapewnić transport wszystkim gościom, nie należy uważać, że to za nie odpowiadasz. Niemniej jednak dobrze jest przynajmniej starać się, aby każdy miał bezpieczny sposób na powrót do swojego hotelu lub domu, zwłaszcza jeśli wypił kilka drinków za dużo!

Bez względu na to, komu zdecydowałeś się pomóc w transporcie, wiedz, że dużo lepiej jest zostawić miejsce na dodatkową przestrzeń i nigdy nie wypełniać pojazdu całkowicie. Nigdy nie wiesz, kto może próbować dostać się do twojego transportu weselnego, i lepiej być trochę elastycznym, zamiast pozwolić, by sytuacja odciągnęła Cię od idealnego dnia!

Autokar na wesele

Dostań się we właściwym czasie

Przed ślubem pan młody podróżuje z najlepszym mężczyzną (a czasami z woźnicami) i powinien być pierwszym członkiem przyjęcia weselnego na miejscu. Następnie, druhny przybywają z matką panny młodej. Ostatnia, ale na pewno nie najmniej ważna, oblubienica ma przybyć na ceremonię z kimkolwiek, kto jest obecny, aby odprowadzić ją do ołtarza.

Nowożeńcy, jeżdżący razem, będą pierwszymi, którzy odejdą z ceremonii przyjęcia. Rodzice panny młodej i pana młodego powinni również być na przyjęciu wcześnie, aby pomóc nowożeńcom powitać swoich gości. Wesele powinno przyjść przed resztą gości.

Ponieważ nie wszyscy opuszczają ceremonię ślubną, z którą przybyli – myślę, że młodzi – ważne jest, aby każdy miał fotelik samochodowy lub autobusowy do sali przyjęć. Planowanie logistyki transportu weselnego z wyprzedzeniem zapewni płynny proces!

Autokar na wesele cena

Po ustaleniu potrzeb związanych z transportem weselnym, przestań brać pod uwagę wyłącznie koszty. Firmy zwykle ustalają minimalny, trzygodzinny limit wynajmu na wesela. Cena wynajmowanego pojazdu może się znacznie różnić w zależności od tego, czy przyjeżdżasz w autobusem szkolnym, czy w Lamborghini.

Co powinno być w umowie wynajmu autokaru

Najlepszym sposobem, aby zapewnić, że Twój transport weselny jest zrobiony dobrze i że nie ma nieprzyjemnych niespodzianek weselnych, jest zrobienie tego samemu. Poświęć czas na osobiste spotkanie z kierownikiem firmy wynajmującej i poświęć kilka minut na zasięg pojazdów.

Gdy jesteś gotowy, aby przejść do przodu, oto kilka podstawowych elementów, które należy uwzględnić w umowie:

• Data, godzina i lokalizacje punktów odbierania i odbierania
• Typ i liczba pojazdów
• Dokładne godziny, w których wynajęty jest każdy pojazd
• Udogodnienia dostarczane w każdym pojeździe
• Całkowity koszt obejmujący gaz i przebieg
• Opłaty za nadgodziny i nagrody za nadgodziny
• Kwota zaliczki
• Zasady anulowania i zwrotu kosztów

Nie bój się przeglądać drobnego druku!

Kiedy rozmawiasz z firmą wynajmującą, zapytaj ich o bufor po ceremonii, na wypadek, gdyby ceremonia zakończyła się wcześniej. Ponadto, jeśli korzystasz z transferu dla swoich gości, upewnij się, że istnieje opcja dla starszych gości, którzy mogą chcieć wrócić do domu wcześniej niż bawić się do wczesnych godzin porannych.

Wybierz sprawdzoną firmę

Luxsebtrans zadba o to, aby logistyka transportu na waszym ślubie była o jedną rzecz mniej niepokojona. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak stresujący może być ślub i jak ważne są niezawodne, profesjonalne i doświadczone kierowców. Sprawdź nasze referencje i dowiedź się dlaczego warto nam zaufać. Wynajem autokarów na wesela to nasza specjalność.

Sprawdź nasza dedykowaną ofertę wynajmu autokaru na wesele.