+48 501-566-677

Świadczymy przewozy autokarowe dla klientów prywatnych i korporacyjnych do miejsc w całej Europie. Niezależnie od celu podróży, wiesz, że dzięki wsparciu Luxsebtrans mamy zasoby i know-how, aby zapewnić jakość i sprawną obsługę każdego na czas.

Przewozy autokarowe po Polsce

Zapewniamy również usługi przewozu autokarem z kierowcą dla osób odwiedzających Polskę. Wynajmij autokar ze swoimi znajomymi lub Rodziną z którą chcesz zwiedzić Polskę i prześlij nam swój plan podróży, a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Najlepsze autokary w Poznaniu

Ciągłe inwestycje w naszą flotę i naszych ludzi oznaczają, że mamy jedną z najbardziej niezawodnych flot w okolicy. Nasi kierowcy są intensywnie szkoleni, aby przekraczać standardy, więc wiesz że jesteś w dobrych rękach, gdziekolwiek chcesz wyjechać.

Przewozy autokarowe Poznań

Dostarczamy dostosowane do potrzeb klienta pojazdy z centrali w Poznaniu, które zostały zbudowane w celu oferowania luksusowych podróży z dużą ilością domowych udogodnień. Zobacz nasze autokary, a będziesz miał pojęcie o tym, jak relaksująca może być Twoja podróż.

Referencje

Spędziliśmy lata budując bazę klientów, która została zwiększona o rekomendacje. Uważamy, że utrzymywanie wysokich standardów i ciągłe doskonalenie sprawia, że ​​nasi klienci ciągle nas wybierają.

Wynajem autokaru cena

Cena na wynajem autokaru zawsze ustalana jest indywidualnie. Lista usług które możemy świadczyć dla klientów jest duża, ale jeśli są jakieś specjalne wymagania lub potrzeby, chętnie porozmawiamy i może znajdziemy dogodne dla Państwa rozwiązanie.

Zadzwoń dziś do naszego biura w Poznaniu, aby porozmawiać o swoich wymaganiach lub o szybką i łatwą wycenę, lub wypełnij formularz online, a my skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio.