+48 501-566-677

Dzisiaj przekaże Tobie wiedzę, której potrzebujesz przed czarterowaniem autobusu. Jeśli dopiero zaczynasz czarterować autobus to ta praca przygotowawcza sprawi, że dobrze wypełnisz swoją misję wynajęcia czarterowego autobusu. Znając te kilka zasad, możesz być lepiej przygotowany, aby uniknąć problemów czy złego doświadczenia związanego z wynajmem autokaru. Ten poradnik przygotuje cię do znalezienia renomowanego przewoźnika autobusowego dla Twojej grupy czy firmy.

8 najważniejszych rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed czarterowaniem autobusu

1. Większość stron internetowych po raz pierwszy znaleziona w internecie to brokerzy krajowi lub „sieci”, co dodaje średnio 25% prowizji do kosztów podróży.
2. Powinieneś sprawdzić, czy firma jest właścicielem autobusów, a także ocenę bezpieczeństwa, inspekcje i status ubezpieczenia.
3.Branża autobusowa składa się z kilkudziesięciu lokalnych i regionalnych przewoźników. Nie ma żadnych krajowych serwisów, które posiadają własne autobusy.
4.Sprawdź opinie w internecie oraz referencje firmy, które są bardzo ważne podczas wyboru autobusu.
5. W przeciwieństwie do branży lotniczej, w branży autobusowej nie ma witryny oferującej wiele natychmiastowych ofert i dostępności przejazdów.
6.Ceny zazwyczaj nie rosną w miarę zbliżania się daty podróży lub w czasach niskiej dostępności.
7.Średni depozyt za rezerwację autobusu wynosi 20%, jednak obecny trend w branży wymaga 100% płatności z góry.
8.Kierowca nie może prowadzić autokaru dłużej niż 9 godzin na dobę, a jego regularny odpoczynek dobowy wynosi 11 godzin.

Wynajem autokaru-pytania

Posiadasz jakieś pytania? Śmiało możesz do nas napisać. Naszą misją jest edukowanie konsumentów i pomaganie im w rezerwacji bezpośrednio u lokalnych operatorów autobusowych w celu zaoszczędzenia pieniędzy i pomijania pośrednika.