+48 501-566-677

Dla kogo skierowane są przewozy grupowe Poznań? Organizacja wyjazdów, wycieczek czy przewozu większej grupy osób to nie lada wyzwanie. Pozwól, że firma LuxSebTrans zapewni Ci spersonalizowaną obsługę i profesjonalny przewóz pasażerów.

Przewozy grupowe

Przewozy grupowe dotyczą firm, przedszkoli, szkół, biur podróży, a także  osób prywatnych. Podejmujemy nowe wyzwania z dużą dawką pozytywnej energii. Zależy nam na wygodzie naszych pasażerów, dlatego przykładamy dużą uwagę do szczegółów. Jednak najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Każdy nasz autokar na wynajem poddawany jest regularnym przeglądom i serwisom.

Przewozy grupowe Poznań to idealna opcja dla właścicieli firm chcących zapewnić transport pracowników do swoich hal. Impreza firmowa? Konferencje? To również nie problem! W ofercie grupowej znajdują się także przewozy dla biur podróży. Niezależnie od tego, jakie wydarzenie organizujesz, jeżeli potrzebujesz zaufanego transportu to firma LuxSebTrans jest najlepszy partnerem w podróży.

Wynajem autokaru Poznań

Autokary na wynajem Poznań

Autokary na wynajem są dostępne przez cały rok. Zastosowane w autokarach nowoczesne technologie pozwalają na komfortową podróż niezależnie od warunków pogodowych. Nie straszne nam długie dystanse w upalne lata, ani w śnieżne dni. Bogate doświadczenie naszych kierowców i bardzo dobry stan techniczny autokarów zapewnia bezproblemowy transport.

Wyposażenie autokarów na wynajem

Większość naszych autokarów posiada takie udogodnienia jak rozsuwane i rozkładane obszerne fotele ze stolikami oraz siatki na drobne przedmioty, podłokietniki i zasłonki. Każde siedzenie posiada indywidualne oświetlenie, nawiewy czy półki na bagaże podręczne.

Autokary bezpieczne dla środowiska

Autokary na wynajem znajdują się praktycznie cały czas w trasie. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest to, aby pojazdy były dostosowane do przyjmowanych norm. Najnowsze technologie naszych autokarów w zakresie oczyszczania spalin spełniają wymagania Euro 6.

Firmy wynajmujące autokary

Na rynku istnieje wiele firm oferujących usługi transportowe, jednak nie dajmy się zwieść kolorowym promocjom. Szukając autobusu na wynajem powinniśmy przede wszystkim uruchomić wyszukiwarkę Google, a nie szukać ogłoszeń po social mediach. Pierwszym, co powinniśmy zrobić jest spojrzenie na mapę, która pokaże nam firmy w pobliżu. Zapoznaj się ze stroną, referencjami, licencjami, a na koniec opiniami wybranej firmy. Jest to chyba jeden z najważniejszych aspektów, jeżeli chodzi o wynajęcie autokaru dla większej grupy osób. Przewozy grupowe Poznań LuxSebTrans zapewniają bezpieczeństwo, odpowiednie kontrole, ale przede wszystkim doświadczenie. Setki tysięcy kilometrów, wiele krajów i kontynentów. Różne warunki pogodowe, ale zawsze bezpiecznie. Zapoznaj się z ofertą!