Wynajem autokarów dla biur podróży

wynajem autokarów poznań

Wynajem autokarów dla biur podróży

 

Zabierz klientów waszego biura podróży na wycieczkę krajową lub zagraniczną naszymi komfortowymi autokarami. Z LuxSebTrans łatwo zorganizujesz każdą wyjazd letni i zimowy, nad może i w góry. Zrealizujemy każdy wyjazdy turystyczny tam, gdzie wasi klienci sobie życzą. Pragniemy zauważyć że nasze autokary posiadają wszelkie niezbędne licencje i zgłoszenia międzynarodowe. Miło nam również poinformować  Państwa że w dobie globalnego dbania o środowisko naturalne i związanego z tym faktem, zakazy wjazdów do większości dużych miast w Unii Europejskiej pojazdów nie spełniających najwyższych norm spalania. Nasze komfortowe autokary turystyczne spełniają wszystkie wymogi techniczne i środowiskowe niezbędne do wjazdu między innymi do:

Niemcy – Berlina, Drezna, Hamburga, Monachium,  itd…

Austria – Wiedeń, Graz, Salzburg, itd…

Włoch – Rzym, Wenecja, Mediolan, itd…

Francja – Paryż, Lyon, Monaco, itd…  

Mając na uwadze że w niedługim czasie coraz więcej Państw wprowadza takie zaostrzenia ekologiczne, pragniemy zaoszczędzić państwu niepotrzebnych stresów przy kontroli oraz niższych opłat za wjazdy do miast przewozy międzynarodowe realizujemy autokarami w klasie ekologicznej EURO 4 / 5 / EEV i 6    

Zapraszamy wszystkich organizatorów wypoczynku, wycieczek i  biura podróży do skorzystania z wynajmu komfortowych autokarów turystycznych.  

LuxSebTrans

Przewozy Krajowe i Międzynarodowe
Sebastian Różewicz

Adres: Os.Piastowskie 23/72
61-148 Poznań
Tel. +48 501-566-677
Email: biuro@luxsebtrans.pl

Zadaj pytanie

Zgoda

Zgoda

Zgoda