Dla kogo przewozy grupowe Poznań? Organizacja wyjazdów, wycieczek czy przewozu większej grupy osób to nie lada wyzwanie.Pozwól, aby LuxSebTrans zapewnił spersonalizowaną obsługę i profesjonalny przewóz pasażerów.

Wynajem autokaru Poznań

Przewozy grupowe dotyczą firm, przedszkoli, szkół, biur podróży czy też osób prywatnych. Podejmujemy nowe wyzwania z dużą dawką pozytywnej energii. Zależy nam na wygodzie naszych pasażerów, dlatego przykładamy dużą uwagę do szczegółów. Jednak najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Każdy nasz autokar na wynajem poddawany jest regularnym przeglądom i serwisom.

Przewozy grupowe Poznań to idealna opcja dla  właścicieli firm chcących zapewnić transport pracowników do hal. Impreza firmowa? Konferencje? To również nie problem! W ofercie grupowej znajdują się także przewozy dla biur podróży. Niezależnie od tego jakie wydarzenie organizujesz, jeżeli potrzebujesz zaufanego transportu to LuxSebTrans jest najlepszy partnerem w podróży.

Przewozy grupowe Poznań

Autokary na wynajem Poznań

Autokary na wynajem są dostępne przez cały rok. Zastosowane w autokarach nowoczesne technologie pozwalają na komfortową podróż niezależnie od warunków pogodowych. Nie straszne nam długie dystanse w upalne lata, ani w śnieżne dni. Bogate doświadczenie naszych kierowców i bardzo dobry stan techniczny autokarów zapewnia bezproblemowy transport.

Wyposażenie autokarów na wynajem

Większość naszych autokarów posiada takie udogodnienia jak rozsuwane i rozkładane obszerne fotele stolikami oraz siatki na drobne przedmioty, podłokietniki, zasłonki. Każde siedzenie posiada indywidualne oświetlenie, nawiewy czy półki na bagaże podręczne.

Autokary bezpieczne dla środowiska

Autokary na wynajem znajdują się praktycznie cały czas w trasie. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest aby pojazdy były dostosowane do przyjmowanych norm. Najnowsze technologie naszych autokarów w zakresie oczyszczania spalin spełniają wymagania Euro 6.

Firmy wynajmujące autokary

Na rynku istnieje wiele firm oferujących usługi transportowe, jednak nie dajmy się zwieść kolorowym promocjom. Szukając autobusu na wynajem powinniśmy przede wszystkim uruchomić wyszukiwarkę Googla, a nie szukać ogłoszeń po social mediach. Pierwsze co spójrzmy na mapę, która pokaże nam firmy w pobliżu. Zapoznaj się ze stroną, referencjami, licencjami, a na koniec opinie. Jest to chyba jeden z najważniejszych aspektów jeżeli chodzi o wynajęcie autokaru dla większej grupy osób. Przewozy grupowe Poznań LuxSebTrans zapewniają bezpieczeństwo, odpowiednie kontrole, ale przede wszystkim doświadczenie. Setki tysięcy kilometrów, wiele krajów i kontynentów. Różne warunki pogodowe, ale zawsze bezpiecznie. Zapoznaj się z ofertą!